NELER YAPARIZ

di&as Mimarlık olarak siz değerli müşterilerimize sorunsuz, kaliteli ve zamanında iş sunmayı başlıca ilke edinmiş bulunup aynı zamanda hizmetlerimizle de tüm sektöre yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak için her geçen gün daha çok çalışmaktayız.

İÇ MİMARİ

di&as Mimarlık; yılların verdiği tecrübe ve deneyimle iç mimari projelerde hayallerinizin ötesinde tasarımlar ve fikirler sunmaktadır.

Fuarcılık gelen hız tecrübesi ve mimarlıktan gelen tasarım yeteneğiyle ortaya çok kısa sürelerde mükemmelliğin ötesinde işler çıkaran di&as ile siz de hayallerinize dilediğiniz an kavuşabilirsiniz.

PROJELER

FUAR HİZMETLERİ

di&as Mimarlık; gelişen fuar sektöründe karşılaşılan tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek için kurulmuş ve bu yolda başarıyla devam eden bir firmadır. Fuara katılan firmaların başlıca ihtiyaçlarını belirleyip bunların hepsini tek bir adresten çözmeye karar verdik.

di&as Mimarlık adı altında topladığımız, birbiriyle bağlantılı bu hizmetleri çağdaş ve hızlı tasarım kadrosu, profesyonel imalat ve uygulama ekibi, müşteri memnuniyetini ilke haline getirmiş yönetim ve çok çalışma ile birleştirdik.

PROJELER

MAĞAZA KONSEPT

Sektörünüze ve tüm amaçlarınıza göre tam uyumlu ve tasarımıyla tüm gözlerin hayranlıkla bakacağı muhteşem mağaza konseptine sahip olmak için tek yapmanız gereken hayallerinizi bize anlatmak ve sizin için hayallerinizi gerçeğe dönüştürmemizi beklemek!

PROJELER